Jak nakupovat

POŠTOVNÉ ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE LIBOVOLNÉHO ZBOŽÍ V CELKOVÉ HODNOTĚ 1 500 KČ A VÍCE

Veškeré zboží je unisex.
Barva textilu se může ve skutečnosti mírně lišit oproti fotografiím například z důvodu osvětlení!
Rozměry či informace o praní najdeš v zápatí stránky a v odkazu u jednotlivých produktů.
Odkaz na obchodní podmínky je v zápatí stránky (zde najdeš i několik formulářů, které se ti mohou hodit po uskutečnění objednávky).
Po obdržení doporučujeme zboží vyprat. Textil vyper po převrácení naruby a etikety ani potisky nežehli.


Každý drop je limitovaný a jen v několika málo velikostech! Po vyprodání se u zboží objeví nápis ,,Vyprodáno" nebo z nabídky zmizí. Můžeš nás však kontaktovat a v případě dotisku budeš mít zmíněný produkt rezervovaný.

Objednávku je možné zaplatit pouze na dobírku, předem na účet, nebo prostřednictvím svého účtu ve službě PayPal - připravuje se.
Platba v hotovosti při osobním předání není možná.

Pokud disponujete dárkovým poukazem, uveďte tuto informaci (zejména kód voucheru) do poznámek v košíku. Změna ceny bude provedena ručně po odeslání objednávky a teprve poté Vám bude zaslána faktura se správnou cenou. V případě platby přes účet nebo přes PayPal částku neplaťte, dokud Vám nepřijde opravený doklad se správnou částkou.

Zboží je odesíláno zpravidla do 7 dnů od uskutečnění objednávky, v ostatních případech je kupující kontaktován ohledně prodlení a postupuje se dle domluvy obou stran. Daňový doklad odesíláme zpravidla elektronicky.